Users Online
Guests Online: 1

Members Online: 0

Total Members: 1
Newest Member: admin
adv

name
Login
Username

PasswordForgotten your password?
Request a new one here.
NewsyMÅ‚ody talent
Do nowosądeckiego centrum kultury Sokół pod koniec lutego przyszło 400 osób. I kiedy 29-letni wystrzyżony mężczyzna stanął na scenie z koszulką z nr. 9 i uśmiechnął się krzywo, zrobiło się głośno. Żaden inny piłkarz Sandecji nie dostał takiej owacji jak on, który od miesięcy próbuje stanąć na nogi, a ostatnio gole regularnie zdobywał pięć lat temu.

Zalazł za skórę wielu osobom, ale w Nowym Sączu o Janczyku prawie nikt złego słowa nie

Rywalizacja męskich sztafet 4x100 m stylem zmiennym była jedynym polskim akcentem ostatniego dnia pływackich mistrzostw świata w Kazaniu. Biało-czerwoni zajęli ósme miejsce. Wygrali Amerykanie, którzy dzięki temu zapewnili sobie triumf w klasyfikacji medalowej.


Niemcy chcą wykupić piłkarza Lecha
Denis Thomalla w Lechu notorycznie zawodził. 23-latek nie potrafił umieścić piłki nawet w pustej bramce. Zimą z pomocą "Kolejorzowi" przyszedł 1. FC Heidenheim, który wypożyczył piłkarza i jest szansa, że w czerwcu wykupi go definitywnie.Thomalli najwyraźniej nie służył wielkopolski klimat, bo po przeprowadzce za naszą zachodnią granicę napastnik odżył. Co najważniejsze dla niego wreszcie zaczął strzelać gole. 23-letni snajper w barwach 1. FC Heidenheim zagrał w dziewięciu meczach 2. Bundesligi, w których zdobył trzy bramki i zaliczył dwie asysty. Jego drużyna na pięć kolejek przed końcem sezonu szóste miejsce w tabeli.